KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12993048
nr 1299 3048
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, "Guldäpplen", Signerad, bladets mått: 17x17 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:18:15
300 kr
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)